Ceramika Primus
Ceramika Primus jest jednym z największych dostawców płytek ceramicznych i gresów działający na terenie całego kraju. Wypracowane przez 19 lat zaufanie owocuje obecnie współpracą Ceramiki Primus z największymi biurami projektowymi i liderami wśród firm budowlanych w całej Polsce.
Skala zaangażowania i obecności na rynku budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego i usługowego, świadczy o solidności, rzetelności i kompetencji Ceramiki Primus. Firma posiada bardzo szerokie doświadczenie oraz wiedzę na temat płytek ceramicznych, gresów, a także elewacji wentylowanych. Podchodząc do tematu kompleksowo, wraz z materiałem ceramicznym, dobiera i dostarcza odpowiednią chemię budowlaną.
Ceramika Primus jest dużym i szanowanym dealerem największych polskich producentów płytek: Nowa Gala, Paradyż, Opoczno, Cersanit, Tubądzin, Polcolorit, Ceramika Gres, Korzilius, Cerrad jak również czołowych fabryk zagranicznych: Floorgres, Rex, Vogue, Porcelanigres, Saloni, Argelith, Mirage, Cerdomus, Cifre, Dunin, Bisazza, Fap, Valentino, Refin, Atlas Concorde, Cercom, Naxos, Edilcuoghi, Imola, Aparici, Porcelanosa, Ape, Cerim, Saicis, Saime, Zirconio, Rako, Peronda, Incana, La Fabbrica, Assioma, Emil Ceramica, Ceramica dell’arte, Pamesa, Ibero, Newker. Dzięki temu jest konkurencyjna na rynku, tak dużych inwestycji, jak również klientów indywidualnych.
Z myślą o wygodzie i oczekiwaniach klientów, Ceramika Primus rozbudowała salon wystawowy, dzięki czemu atrakcyjna oferta firmy prezentowana jest na dużej przestrzeni i w nowoczesnej stylistyce.

CERAMIKA PRIMUS Spółka z o.o.
26-600 Radom
ul.Warszawska 209/213
tel. (48) 381 02 86