CERAMIKA PRIMUS Spółka z o.o.
26-600 Radom
ul.Warszawska 209/213
tel.
(48) 381 02 86
(48) 381 02 87
(48) 381 02 88

fax.
(48) 381 02 90

Dział obsługi detalicznej:

Anetta Gajewska
Tel.: 691-867-951
e-mail: a.gajewska@ceramikaprimus.pl

Katarzyna Cielecka
Tel.: 691-691-414
e-mail: k.cielecka@ceramikaprimus.pl

Paulina Cieślik
Tel.: 605-274-964
e-mail: info@ceramikaprimus.pl

Edyta Wolak
Tel.: 691-867-961
e-mail: e.wolak@ceramikaprimus.pl

Anna Sułecka
Tel.: 691-867-831
e-mail: a.sulecka@ceramikaprimus.pl

Dział obsługi inwestycji:

Paweł Majewski
Tel.: 601-937-396
e-mail: p.majewski@ceramikaprimus.pl

Mirosław Trybuła
Tel.: 601-855-553
e-mail: m.trybula@ceramikaprimus.pl

Paweł Marczuk
Tel.: 691-055-191
e-mail: p.marczuk@ceramikaprimus.pl

Kamil Majewski
Tel.: 605-955-739
e-mail: k.majewski@ceramikaprimus.pl

Obsługa inwestycji hotelowych:
Piotr Sieradziński
Tel.: 533-944-105
e-mail: p.sieradzinski@ceramikaprimus.pl

Kierownik działu kamienia naturalnego:
Aneta Kucharska
Tel.: 669-530-953
e-mail: a.kucharska@ceramikaprimus.pl

Projektanci:
Karolina Borkowicz
Tel.: 730-083-496
e-mail: wnetrze@klprojekt.pl

Agnieszka Pietrzyk
Tel.: 603-406-086
e-mail: agnieszka.pietrzyk07@gmail.com

Anna Sułecka
Tel.: 691-867-831
e-mail: a.sulecka@ceramikaprimus.pl

Katarzyna Kołodziejczyk
Tel.: 691-211-691
e-mail: k.kolodziejczyk@ceramikaprimus.pl

Dział importu i logistyki:
Angelika Loba
Tel.: 601-203-866
e-mail: a.loba@ceramikaprimus.pl

Dział finansowo-księgowy:
Honorata Górka
Tel.:691-044-088
e-mail: fk@ceramikaprimus.pl

Ewa Szadkowska
Tel.: 601-522-866
e-mail: e.szadkowska@ceramikaprimus.pl

Reklama i marketing:
Kamil Majewski
Tel.: 605-955-739
e-mail: k.majewski@ceramikaprimus.pl

Kierownik magazynu:
Patryk Gietler
Tel.: 691-211-691
e-mail: magazyn@ceramikaprimus.pl

Krajowy Rejestr Sądowy:
KRS 0000172180
Sąd Rejonowy dla M.St. Warszawy XIV Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy: 2.710.000 PLN
NIP: 948-17-41-943

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 15.00
Niedziela: Nieczynne








Aby skontaktować się z nami wypełnij poniższy formularz

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości