Wypełnij formularz kontaktowy:

Lub zadzwoń: (+48) 333-40-51

Godziny otwarcia salonu

W związku z epidemią COVID-19:
Salon Ceramika Primus pozostaje otwarty. Godziny pracy również nie ulegają zmianie. Prosimy o zachowanie bezpieczeństwa higieniczno-sanitarnego oraz dystansu od innych osób.

CERAMIKA PRIMUS Spółka z o.o.
26-600 Radom
ul.Warszawska 209/213

Poniedziałek – Piątek: 9.00 – 18.00
Sobota: 9.00 – 15.00
Niedziela: Nieczynne

Numery kontaktowe

Dział handlowy:
Anetta Gajewska
Tel.: 691-867-951
e-mail: a.gajewska@ceramikaprimus.pl

Paulina Bochyńska
Tel.: 691-055-181
e-mail: p.bochynska@ceramikaprimus.pl

Paulina Cieślik
Tel.: 605-274-964
e-mail: info@ceramikaprimus.pl

Edyta Wolak
Tel.: 691-867-961
e-mail: e.wolak@ceramikaprimus.pl

Aneta Kucharska
Tel.: 669-530-953
e-mail: a.kucharska@ceramikaprimus.pl

Dział obsługi inwestycji:
Mirosław Trybuła
Tel.: 601-855-553
e-mail: m.trybula@ceramikaprimus.pl

Kamil Majewski
Tel.: 605-955-739
e-mail: k.majewski@ceramikaprimus.pl

Adrian Trześniewski
Tel.: 691-414-195
e-mail: a.trzesniewski@ceramikaprimus.pl

Krzysztof Sawicki
Tel.: 721-414-142
e-mail: k.sawicki@ceramikaprimus.pl

Mariusz Makowski
Tel.: 691-055-191
e-mail: m.makowski@ceramikaprimus.pl

Grzegorz Marciniak
Tel.: 661-501-780
e-mail: g.marciniak@ceramikaprimus.pl

Paweł Majewski
Tel.: 601-937-396
e-mail: p.majewski@ceramikaprimus.pl

Katarzyna Cielecka
Tel.: 691-691-414
e-mail: k.cielecka@ceramikaprimus.pl

Kierownik działu kamienia naturalnego:
Aneta Kucharska
Tel.: 669-530-953
e-mail: a.kucharska@ceramikaprimus.pl

Projektanci:
Anna Sułecka
Tel.: 691-867-831
e-mail: a.sulecka@ceramikaprimus.pl

Agnieszka Pietrzyk
Tel.: 603-406-086
e-mail: agnieszka.pietrzyk07@gmail.com

Kinga Molga
Tel.: 512-712-562
e-mail: inteligentna.architektura@gmail.com

Karolina Janas
Tel.: 730-083-496
e-mail: wnetrze@klprojekt.pl

Dział importu i logistyki:
Agata Fijołek | kierownik działu
Tel.: 601-203-866
e-mail: a.fijolek@ceramikaprimus.pl

Marcin Figlarz
Tel.: 667-937-396
e-mail: m.figlarz@ceramikaprimus.pl

Dział finansowo-księgowy:
Honorata Górka
Tel.: 691-691-161
e-mail: fk@ceramikaprimus.pl

Dział zakupów:
Łukasz Milewicz | kierownik działu
Tel.: 601-522-866
e-mail: l.milewicz@ceramikaprimus.pl

Sylwia Skopek
Tel.: 691-099-570
e-mail: s.skopek@ceramikaprimus.pl

Dział ofertowania:
Daria Siekańska
Tel.: 691-099-575
e-mail: d.siekanska@ceramikaprimus.pl

Reklama i marketing:
Kamil Majewski
Tel.: 605-955-739
e-mail: k.majewski@ceramikaprimus.pl

Kierownik magazynu:
Patryk Gietler
Tel.: 691-211-691
e-mail: magazyn@ceramikaprimus.pl

Jak dojechać?